SPORT: ADAM NAWAŁKA TRENEREM LECHA POZNAŃ!

Jedna z najdłuższych sag trenerskich w polskiej piłce zakończona! Po ponad 3 tygodniach negocjacji były selekcjoner Reprezentacji Polski Adam Nawałka został trenerem Kolejorza!

Negocjacje trwały prawie 3 tygodnie. Kością niezgody miał być bardzo rozbudowany sztab trenerski który jak wiadomo – kosztuje. Sam trener będzie dostawał 150 000 zł miesięcznie a jego cały sztab tyle samo! 300 000 zł miesięcznie to pokaźna suma, oby za nią przyszły wyniki!

Było kilku kandydatów na trenera Kolejorza – Matjaz Kek który ostatecznie został selekcjonerem reprezentacji Słowenii, Miroslav Dukić który podobno miał jeszcze większe wymagania finansowe niż Nawałka ( 200 000 zł ) oraz Marko Nikolić który był nieosiągalny ponieważ odnosi bardzo dobre wyniki z drużyną MOL Vidi FC.

Mówiło się również o Czesławie Michniewiczu jednak po tym jak awansował z młodzieżową reprezentacją Polski na Euro sprawa upadła.

Cały Poznań ( w tym oczywiście ja ) ma ogromne nadzieje związane z tak dużym trenerskim nazwiskiem. Wszyscy liczymy, że wyciągnie z zawodników Kolejorza to co najlepsze i zrobi rewolucję kadrową w okienku transferowym która wreszcie da Nam zawodników na bardzo dobrym poziomie nie tylko w Polsce, ale i w Europie ( myślę tu chociażby o fazie grupowej Ligi Europy )

Panie trenerze! Życzę powodzenia, cała Polska znowu na Pana patrzy!

Reklamy

One comment

  1. Nie sposób nie skomentować jeśli rzecz dotyczy Lecha Poznań. Nie pomógł Nawałka, ostatni mecz przegrany 0:4 to blamaż! Szczerze? Nie wydaje mi się aby Nawałka się sprawdził. W tej drużynie od lat ewidentnie dzieje się coś niedobrego. A Nawałka? Jako selekcjoner się nie sprawdził, jako trener również, więc ja tego nie widzę.

    Polubione przez 2 ludzi

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s