SERIALE: ŚLEPNĄC OD ŚWIATEŁ

Dużo ludzi w ostatnim czasie obejrzało ten serial – ja już trzykrotnie! Jedni mówią, że bardzo słaby inni że rewelacyjni. Ja jestem po stronie tych drugich.

Gra głównego aktora jest „drewniana” – może i racja, jednak wydaje mi się, że tak właśnie miało być, że nie chodzi tutaj o brak doświadczenia debiutującego Kamila Nożyńskiego tylko było zrobione umyślnie.                                                                                                          Wulgarne słownictwo –  wielu krytykujących ludzi może i o tym nie wie, ale duża liczba społeczeństwa dokładnie tak mówi, dokładnie tak samo. Mnóstwo ludzi potrafi w zdaniu na 5 słów dać 3 przekleństwa :P. Jeżeli byłoby mniej wulgaryzmów, serial mógłby utracić na prawdziwości.                                                                                                                                Nudny, przedłużający się – pamiętajmy, że ten film to tylko pokaz 7 dni, niech każdy z Nas pomyśli ile dzieje się w jego jednym tygodniu :P?

Musimy w tym serialu zobaczyć coś innego, coś co jest najważniejsze, a mianowicie cały ten serial jest jednym wielkim morałem. Pokazuje w niesamowity sposób co narkotyki robią z ludźmi, jak ich z minuty na minutę zmieniają. Przed wzięciem i po zupełnie inna osoba. Ogłupić mogą każdego. Uzależniona osoba zrobi dosłownie wszystko aby je mieć, i będzie je miała. Życiowe problemy czasem sprowadzają ludzi na złą drogę i w tym „znajdują ukojenie”.Pamiętajmy, co by się nie działo – nigdy nie idźmy w używki, narkotyki to najgorsze co może być. A ten serial pokazuje, co robią człowiekowi.

Reklamy

3 comments

  1. Drogi Janku! dziekuje Ci za życzenia! pozdrawiam również gorąco! Niech te cudowne dni będa dla Ciebie źródłem szczęścia i radosci! Nie znam serialu i nie ogladałam 🙂 najwyraźniej wszystko, co najlepsze przede mną! słodkości na świeta, bo piekę szarlotkę dla dzieci 🙂

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s